Botrány a Katonában
Gothár Péter bevallotta: 'elfogadhatatlan módon' közeledett egy kolléganőjéhez
Erkölcstelen viselkedése miatt kirúgták a Katona József Színház munkatársát.
2019.11.20 15:49ma.huA színház hivatalos Facebook-oldalán jelentette be kedden, hogy egy meg nem nevezett szerződéses munkatársat kitiltottak a színházból, mivel erkölcsi határokat átlépő módon viselkedett a színház dolgozóival.
Gothár Péter ismert rendező szerdán, szintén az intézmény Facebook-oldalán adott ki egy közleményt, amelyet változtatás nélkül közlünk.
Gothár Péter közleménye:
"Eddigi szellemi bázisomat, szeretett munkahelyemet, a Katona József Színházat kérem meg arra, hogy közleményemet a nyilvánosság elé bocsássa.
Egy évvel ezelőtt erkölcsileg elfogadhatatlan módon közeledtem színházunkban egy munkatársnőmhöz. Pár nappal később bocsánatot kértem és kaptam tőle.
Most, hogy ez az eset a színház, s azon keresztül az ország nyilvánossága elé került, szeretném bocsánatkérésemet nyilvánosan is megismételni. Nagyon sajnálom, ami történt. Ahogyan azt is, hogy nyers stílusommal, rossz modorommal vagy erkölcsileg kifogásolható viselkedésemmel valaha bárkit megbántottam.
Gothár Péter"
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:29 A Pennsylvaniai Egyetem törli a transznemű sportolók női versenyeken elért eredményeit
- 22:28 Halálos áldozata is van Spanyolország idei eddig legnagyobb erdőtüzének
- 20:26 Nők elleni merénylettervvel gyanúsítanak egy férfit Franciaországban
- 18:25 Bizalmatlansági szavazással nézhet szembe Ursula von der Leyen az EP jövő heti plenáris ülésén
- 16:23 Parajd - Az RMDSZ a bányakatasztrófában érintett állami vállalatok vezetőinek leváltását kérik
- 14:54 ÉKM: a jövő múzeuma lesz az új debreceni Közlekedési Múzeum
- 12:38 Magára hagyták a babát a tűzforró autóban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06