Színes
Használt pelenka eldobásával vádolják Orbán Ráhelt
'Exkluzív' fotósorozat jelent meg egy DK-közeli oldalon.
2018.08.22 07:42ma.huA fotók a Nyugati Fény nevű oldalon jelentek meg Orbán Viktor legnagyobb lányáról kedd délelőtt. Az oldalról azt érdemes tudni, hogy írásai, bejegyzései alapján DK-közelinek mondható, a DK-s politikusok előszeretettel hivatkoznak rá a közösségi médiában - írja az Index.
A fotósorozat, melyet a lap szerint egy Eszter nevű olvasójuk küldött, azt sugallja, hogy Orbán Ráhel megállt a horvát autópálya mellett és nem a kukába, hanem a fűbe hajította a teli pelenkát.
A képekből nem derül ki, hogy valóban megtörtént-e az eset. Pelenkát ugyan látni, de az események sorrendje nem ismeretes. Emellett az sem egyértelmű, hol készültek a fotók.
Közben több horvát oldal (index.hr, 24sata.hr) is elkezdett foglalkozni a dologgal.
DK-s politikusok is felkapták, és hírként kezdték el terjeszteni.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 12:16 Nagy erőkkel keresik a szomjazó gólyát megmentő Árpádot
- 6:48 Magyar Péter: átfogó energiafejlesztési tervet fogadott el a kormány
- 20:46 Kenyában bezzeg minden zöldebb
- 18:37 Második világháborús német katonai motorkerékpár bukkant elő a Dunából
- 16:12 A Tisza-frakció kezdeményezte, hogy jövő kedden legyen az államfőválasztás
- 14:02 Szomjazó gólyának adott inni egy férfi Tiszakécskénél - megható pillanatot rögzített a kamera
- 12:56 Megható felvétel: elpusztult borját vitte magával egy delfinanya
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


