Tragédia
A veronai buszbaleset áldozataiért gyújtottak gyertyát
Január 20-án éjjel az olaszországi Verona közelében tizenhat magyar halt meg. Az áldozatokra emlékezve tartottak gyertyagyújtást Budapesten.
2017.02.07 19:57ma.hu
Gyertyagyújtást tartottak a veronai buszbaleset áldozatainak emlékére kedden a Közúti Közlekedési Áldozatok Emlékművénél, Budapesten a III. kerületben - hangzott el a Híradóban.
Mint ismeretes, január 20-án éjjel az olaszországi Verona közelében balesetet szenvedett egy magyar fiatalokat szállító busz, tizenhatan meghaltak, huszonhatan megsérültek.
A buszon többségében a budapesti Szinyei Merse Pál Gimnázium tanulói, volt diákok, tanárok és egyikük családja utazott.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:02 Ha a magyar gazdaság nem is, de a kokaintermelés soha nem látott repülőrajtot vett
- 6:00 Észak-Korea megnyitotta világszínvonalú tengerparti üdülőhelyét - képek
- 22:24 Részegen vitte volna külföldre az iskolásokkal teli buszt a kalocsai férfi
- 20:48 Így összesítette a rendőrség a Budapest Pride-on történteket
- 20:00 Budapest Pride - a rendőrség szerint a megtiltott gyűlés szervezői nem működnek együtt
- 18:22 Irán: Tisztelet nélkül nincs tárgyalás - kemény üzenet Trumpnak
- 16:11 Az MI6 új vezetőjének nagyapja ukrán náci mészáros volt - brit média
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06