Magyar igazság
És harmadszor is mozgott a föld Nógrádban!
Újabb, a Richter-skála szerint 3,1-es erősségű földrengés volt 15 óra 22 perckor Nógrádban.
2015.01.01 16:13MTI
Az időpont CET szerinti (Kép: szeizmologia.hu)
A megyei katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője, Angyal Eszter elmondta, hogy ezúttal is Iliny község közelében volt a földmozgás epicentruma. Újév napján ez már a harmadik földrengés volt a térségben, a lakossági bejelentések folyamatosan érkeznek.
Eddig a katasztrófavédelem szakemberei kilenc káresetet, padlórepedést, vakolathullást regisztráltak - tette hozzá a szóvivő.
Az első, a Richter-skála szerint 3,9-es erősségű földrengés 7 óra 43 perckor, a második, 4-es magnitúdójú 11 óra 45 perckor volt. A katasztrófavédelem szakemberei egész nap helyszínelnek a víztározók gátjain, a veszélyes üzemekben, a közműszolgáltatóknál, illetve a közúti és vasúti közlekedés biztonsága érdekében.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 5:41 A venezuelai földrengésben meghalt a korábbi MLB-játékos gyönyörű felesége
- 22:05 Gyalogosok közé hajtott egy autó Londonban
- 21:14 A szerb elnök bejelentette a lemondását, de a politikában marad
- 20:10 Négyen meghaltak a 3-as főúton Bükkábránynál történt balesetben
- 18:08 Csak délután három ember merült el a Dunában. Egyiküket holtan találták meg, két embert továbbra is keresnek
- 16:16 Utah államában már százezer hektárnál nagyobb területet perzselt fel bozóttűz
- 14:04 Azonnal megszűnt az MTVA és a Duna Médiaszolgáltató Zrt. vezérigazgatóinak megbízatása
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


