252 igennel megszavazták
A Margitsziget a fővárosi önkormányzat közvetlen irányítása alá kerül
Budapest önkormányzatának közvetlen irányítása alá kerül a Margitsziget, miután az Országgyűlés hétfőn 252 igen, 54 nem szavazattal, 44 tartózkodás mellett elfogadta Navracsics Tibor közigazgatási és igazságügyi miniszter erre vonatkozó javaslatát.
2013.06.10 18:16MTI
Fotó: MTI
A gépjárműadót és a környezetterhelési díjat továbbra is a XIII. kerület szedheti. Az eddig a XIII. kerülethez tartozó terület Navracsics Tibor indoklása szerint kiemelt idegenforgalmi jelentőségű, a fejlesztése túlmutat egy kerületi önkormányzat stratégiai tervezésében rejlő lehetőségeken.
Kapcsolódó írások:
- Orbán Viktor a Margitszigeten irányítja a védekezést
- Körbezárták a Margitszigetet
- Önkénteseket várnak a margitszigeti uszodához
- Ismét megállnak az Árpád hídon közlekedő buszok a Margitszigetnél
- Megkezdték az ideiglenes gátak felépítését a Margitszigeten
- Árvíz: lezárják a Margitszigetet a közúti forgalom elől
- A margitszigeti sportuszoda látogatását is korlátozzák
- A XIII. kerületiek szerint Tarlós félrebeszél
- Tarlós a Margitszigetről: számos fejlesztés lesz 2016-ig
- Felparcelláznák a Margitszigetet
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 21:59 Gödön fogtak el egy kiskorúakat célzó férfit - a Bűnvadászok szerint rendőri intézkedés lett az akció vége
- 18:08 Rekordalacsony Duna-vízállás: a kormány szerint teljesen leállhat a Paksi Atomerőmű
- 16:14 Az Európai Néppárt azonnali fellépést sürget a spanyol határon kialakult migrációs helyzet miatt
- 14:03 Az aszálytűrő növényekben látja a jövőt a minisztérium
- 6:59 Rendkívüli készültséget rendeltek el az aszály miatt Magyarországon
- 21:35 Nem várható említésre méltó mennyiségű csapadék a következő napokban
- 20:01 Szőlő utcai ügy - Központi Nyomozó Főügyészség: zajlik a nyomozás, egyelőre nincs további tájékoztatás
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


