Az Emmiben zajló átalakítások
Minisztériumot vált az államtitkár?
Kovács Zoltán, a Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium (KIM) társadalmi kapcsolatokért felelős jelenlegi államtitkára elfogadta Balog Zoltán miniszter felkérését, így a jövőben ő lesz az Emberi Erőforrások Minisztériumának (Emmi) társadalmi felzárkózásért felelős államtitkára,
2013.02.14 08:10HavariapressA kabinet egyik tagja már a hét elején arról tájékoztatta a Magyar Nemzet munkatársát, hogy az Emmiben zajló átalakítások kapcsán korábban Kovács Zoltánt is megkereste a csúcstárca vezetője, de akkor még nem volt biztos, hogy a korábban a kormányzati kommunikációt is irányító politikus munkahelyet vált. Tegnap azonban már minisztériumi forrásból is megerősítették a Magyar Nemzet hírét, amelyet várhatóan - a többi személyi változáshoz hasonlóan - Balog Zoltán pénteki lovasberényi sajtótájékoztatóján ismertet majd.
Kovács Zoltán most éppen annak az államtitkárságnak a vezetését vállalta el az Emmiben, amely korábban - még a KIM alá rendelve - éppen Balog Zoltán irányítása alatt állt.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:45 Sírva fakadt egy indiai turista, miután marhahúsos hamburgert kapott egy malajziai McDonald's-ban
- 21:02 Soha nem látott hőség tombol Európában - a rendőrség a vízágyúkat is beveti
- 19:35 Tovább romlik a helyzet: ismét takarékosságra kérik a veresegyháziakat
- 17:21 Végre megszólalt a tizenegyedik emeletről kizuhanó Németh Zsanett szobatársa
- 15:17 A vétlen sofőr mögött haladt, végignézte saját gyermeke halálát az apa Bükkábránynál
- 13:08 Nyolchektáros tűz pusztított Vaskút és Gara között
- 11:58 A venezuelai földrengésben meghalt az argentin futballista egész családja
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


