Egyikük súlyos sérülést szenvedett
Szolgálaton kívüli rendőröket vertek meg Salgótarjánban
Egy ötfős társaság két szolgálaton kívüli rendőrt vert meg Salgótarjánban, miután egyikük szóváltásba keveredett velük, kollégája pedig a segítségére sietett.
2012.10.24 17:12MTIAz eset vasárnap hajnalban történt, az öt elkövetőt szerdán több helyszínen fogták el - közölte a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese szerdán az MTI-vel.
Horváth Zsófia elmondta: egy belvárosi szórakozóhelyen történt a szóváltás. Miután a rendőr elment onnan, a csoport tagjai utánamentek, és megverték, mint ahogy segítségére siető kollégáját is, majd elmenekültek.
Az egyik rendőr súlyos, a másik könnyű sérülést szenvedett.
A sajtóügyeletes közölte: tekintettel a bűncselekmény jellegére, és arra, hogy az elkövetők egyike ellen már folyt eljárás hivatalos személy elleni erőszak elkövetése miatt, a megyei főkapitányság a Terrorelhárítási Központ kirendelése mellett döntött.
Szerdán több helyszínen fogták el a 29 éves pásztói, a 28 és 22 éves halmajugrai, a 39 és 22 éves gyöngyösi férfiakat, garázdaság miatt indítottak eljárást ellenük.
Az öt férfit őrizetbe vették, és kezdeményezték előzetes letartóztatásukat - mondta a sajtóügyeletes.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


