Jövőre már jobb lesz
Költségvetés 2012. - "Gyurcsány gyerek megvágta, Orbán gyerek gyógyítja"
"A nemzeti ügyek kormánya kijavítja a Gyurcsány-korszak hibáit."
2011.10.06 13:52MTIÍgy kommentálta a miniszterelnök szóvivője a szocialisták csütörtöki, a jövő évi költségvetésre vonatkozó javaslatot bíráló sajtótájékoztatóján elhangzottakat.
Szijjártó Péter közleményében azt írta, az MSZP továbbra is a munkanélküliség és a válság oldalán áll.
Nyolc év elhibázott gazdaságpolitikája, egymást követő megszorító csomagjai, égbe szökő államadóssága és munkanélkülisége után indokolt lenne a szerénység a szocialisták részéről - fogalmazott.
Mint írta, a nemzeti ügyek kormánya kijavítja a Gyurcsány-korszak hibáit: jövőre kiteljesítik a munka-, család- és vállalkozásbarát arányos adórendszert, legalább 200 ezer embernek adnak segély helyett munkát a Startmunka-program keretében, az államadósság további csökkentésével pedig növelik Magyarország stabilitását.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:50 Brutális közúti baleset a Yellowstone Nemzeti Park közelében
- 12:30 Egyre nagyobb veszélyt jelent az emberekre a madárinfluenza
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06