Üresbe teszik
A Toyota fölfüggeszti a termelést néhány európai üzemében
A Toyota japán autógyár bejelentette szerdán, hogy a hónap végén nyolc napra fölfüggeszti a termelést öt európai üzemében.
2011.04.13 08:25MTIAz intézkedés oka, hogy a távol-keleti szigetországot sújtó március 11-i földrengés miatt hiány van a Japánból érkező tartalék alkatrészekből.
A franciaországi Onnaing-ben, az angliai Burnastonban és a törökországi Adapazariban működő összeszerelő-üzemekben, valamint egy lengyelországi és egy walesi motorgyárban áll le a termelés április 21-22-én, április 25-től 29-ig és május 2-án.
A Toyota korábban már bejelentette, hogy április közepén négy-öt munkanapon szünetelni fog a termelés a vállalat 14 észak-amerikai üzemének többségében.
Több japán vállalat is súlyos veszteségeket szenved el, elsősorban azért, mert akadozik az anyagbeszerzés a szigetországban a földrengést követő szökőár pusztítása miatt.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:35 Karácsony Gergely: két és fél paksi atomerőműnyi energia rejlik a budapesti temetőkben
- 22:46 Batman járja Ráckeve utcáit éjszakánként - már többször is látták a titokzatos alakot
- 16:10 Köztársasági elnökké választották Baka Andrást
- 10:49 Kapitány István: kizárják az OPUS TITÁSZ-t az RRF-pályázatokból
- 10:37 Megrongálták a zsámbéki polgármester családjának két autóját
- 8:59 Egyetlen pillanat is elég a bajhoz - a rendőrség videóval figyelmezteti a rollereseket
- 6:54 Szarófantom tartja izgalomban Orosházát - a lakosság segítségével keresik a rejtélyes alakot
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


