Autó

Éjszakai munkavégzés miatt forgalomkorlátozás lesz az M0-s autóúton, a Hárosi Duna-hídon hétfőtől

Várhatóan 20 óra és 5 óra között.

2025.06.27 10:43MTI

Éjszakai szalagkorlát-javítási munkálatok miatt forgalomkorlátozásra kell számítani az M0-s autóút Hárosi Duna-hídja és az M0-M4 csomópontja között jövő hétfőtől péntekig - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. pénteken az MTI-vel.

Azt írták, hogy a munkálatok váltakozó sávzárás mellett, egymást követő helyszíneken várhatóan 20 óra és 5 óra között zajlanak majd, ezért időszakos torlódások alakulhatnak ki.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.