Két keréken
Álombiciklit épített a Ferrari-tervező cég - fotók!
A Pininfarina Fuoriserie alapmodellje 6000, legdrágább változata pedig 9000 euróba kerül.
2014.11.01 14:00ma.huA Pininfarina olasz formatervező cég leginkább legendás Ferrari-karosszériáiról ismert világszerte. Annak ellenére is, hogy a vállalat designerei a konyhai berendezésektől a lakás kiegészítőkön át a száraztésztáig számtalan termék formatervét álmodták meg az elmúlt évtizedekben.
Legutóbb például nem egy négykerekűvel, hanem egy kétkerekűvel hívták fel magukra a figyelmet – persze, más termékeikhez hasonlóan a Pininfarina Fuoriserie kerékpár is igazi luxusdarab. A bicikli alumínium vázának nagy részét finom diófaberakás borítja, a kormány markolata pedig valódi bőrből készült.
A meglehetősen retro-futurisztikus kiállítású bringa egyetlen kevésbé vonzó tulajdonsága az ára. Az alapmodell 6000 euróba kerül, a legjobb felszereltségű, elektromotorral kínált változatért viszont már nem kevesebb, mint 9000 eurót kell fizetni.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:13 HVG: A köztársasági elnök tudomásul vette az alkotmánybírák döntését
- 18:12 Halálos baleset történt a szegedi BYD-építkezésnél
- 16:10 Meteorológia: idén először volt 35 Celsius-fok az országban
- 14:09 Levették az Alkotmánybíróság napirendjéről az államfő indítványát
- 12:08 Sulyok Tamás aláírta az alaptörvény tizenhatodik módosítását
- 10:06 Hőség - Ivókutak is segítenek a nagy melegben Budapesten
- 8:05 Hegedűs Zsolt: új főigazgató irányítja a Dél-pesti Centrumkórházat
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06

Kinyomtatom

Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


