Budapesti közlekedés
Balesetek sora a fővárosban, vezessenek óvatosan!
Több személyi sérüléssel járó baleset történt a fővárosban ma reggel, két alkalommal is gyermekeket gázoltak el.
2014.10.22 08:46ma.huA Budapest X., Kada utcában 2014. október 22-én 7 óra 30 perc körüli időben eddig ismeretlen okból egy személygépkocsi elütött egy gyalogos gyermeket, aki megsérült. Útlezárásra nem kell számítaniuk a közlekedőknek.
A Budapest IX., Mester utcában is gyalogos gyermeket gázolt egy személygépkocsi 2014. október 22-én 7 óra 20 perc körüli időben eddig ismeretlen körülmények között, a jelenlegi adatok szerint a gyermek megsérült.
A jelenlegi adatok szerint az a gyalogos is megsérült, akit Budapest XI., Karinthy Frigyes utca és Lágymányosi utca sarkán ütött el egy személygépkocsi 2014. október 22-én 7 óra 42 perc körüli időben.
A Budapest III., Szentendrei úton, a fővárosba vezető oldalon, a Mozaik utcai felüljárónál személygépkocsi motorkerékpárossal ütközött 2014. október 22-én 7 óra 35 perc körüli időben, a motoros megsérült. Egy sávot lezártak a rendőrök a helyszínelés idejére.
Budapesten, Csepelen az Ady Endre út és Vasas út kereszteződésében, egy gyalogosan közlekedő nőt ütött el egy személygépkocsi 2014. október 22-én 7 óra 31 perc körüli időben, a gyalogos sérült. Kérjük, hogy a megváltozott út-, és látási viszonyoknak megfelelően, körültekintően közlekedjenek!
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:13 HVG: A köztársasági elnök tudomásul vette az alkotmánybírák döntését
- 18:12 Halálos baleset történt a szegedi BYD-építkezésnél
- 16:10 Meteorológia: idén először volt 35 Celsius-fok az országban
- 14:09 Levették az Alkotmánybíróság napirendjéről az államfő indítványát
- 12:08 Sulyok Tamás aláírta az alaptörvény tizenhatodik módosítását
- 10:06 Hőség - Ivókutak is segítenek a nagy melegben Budapesten
- 8:05 Hegedűs Zsolt: új főigazgató irányítja a Dél-pesti Centrumkórházat
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


