Sziget
Nagy lesz a forgalom Nyugat-Európa felé
Jelentős nemzetközi forgalom várható hétfőn a railjet-vonatokon, ezért a belföldi utazóknak a MÁV mentesítő vonattal, hosszabb szerelvényekkel és többféle utazási lehetőséggel igyekszik segíteni.
2014.08.15 13:37MTI
A vasúttársaság közleménye szerint telített kocsikkal várható az Ausztria, Svájc és Németország irányába közlekedő railjet-vonatok indulása hétfőn, a Sziget fesztivál vége után.
Ezért hétfőn 12 órakor mentesítő szerelvényt indítanak Bécsbe a Keleti pályaudvarról, a vonat Kelenföldön, Győrben és Hegyeshalomban áll csak meg. Belföldi utazáshoz számos más lehetőséget is kínálnak ebbe az irányba, ezért mindenképpen érdemes előre tájékozódni a lehetőségekről - hívták fel a figyelmet.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:00 Washington légicsapást mért Iránra - amit eddig tudni lehet
- 12:52 Irán nemzetközi jogsértéssel vádolja az Egyesült Államokat
- 10:50 Netanjahu üdvözölte az Egyesült Államok iráni légicsapásait: Történelmi fordulópont
- 8:02 Az amerikai légierő sikeres csapást mért Iránra
- 6:16 Baleset a budaörsi repülőnapon: nézőkre dőlt egy LED-fal, hárman kórházba kerültek
- 22:43 Ezrek ünnepelték Stonehenge ősi köveinél a nyári napfordulót
- 20:07 Gyönyörű baleset - ütközés után beindult a tüzijáték-rakomány a kamionban - videó
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06