Baleset
Két autó karambolozott Kisvárdán, többen megsérültek
Két személyautó ütközött össze Kisvárda belterületén hétfő este, a balesetben négy ember is megsérült.
2013.11.04 19:54MTITakács Judit, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője elmondta, a helyi tűzoltólaktanya előtti útszakaszon karambolozott egymással egy magyar és egy külföldi rendszámú autó. A magyar gépkocsiban a megengedett négy helyett hat ember utazott, közülük három felnőtt és a gyerek sérült meg.
Az MTI információi szerint a három felnőtt könnyebb, a gyerek súlyos sérüléseket szenvedett. A külföldi rendszámú autóban senki sem sérült meg.
A műszaki mentés és a helyszínelés idejére az érintett útszakaszon teljes útzár van érvényben.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:30 Becsapódott egy jemeni rakéta a Ben Gurion repülőtér közelében
- 22:27 Közel kétszáz szurkolót vett őrizetbe a rendőrség Horvátországban
- 20:25 Izrael nagyszabású gázai hadműveletre készül tartalékosok tömeges mozgósításával
- 18:23 Franciaországban a rendőrök kiszabadítottak egy férfit, akit két nappal korábban elraboltak
- 16:55 Törölte napi több tucat járatát a United légitársaság New York egyik meghatározó repülőterén
- 14:50 Brutális közúti baleset a Yellowstone Nemzeti Park közelében
- 12:30 Egyre nagyobb veszélyt jelent az emberekre a madárinfluenza
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06