Késnek a vonatok
Vonatgázolás: súlyos fejsérülésekkel került kórházba az áldozat
Baleset miatt 10-20 perces késéssel közlekednek a vonatok a Budapest-Hatvan-Miskolc és a Budapest-Újszász-Szolnok vonalon szerda kora délután.
2013.10.02 13:13MTI
A Sülysápra közlekedő személyvonat a Keleti pályaudvar és Kőbánya-felső között elütött egy ismeretlen férfit, aki súlyos fejsérülést szenvedett. A rendőrségi helyszínelés idejére az egyik vágányon leállt a vasúti közlekedés, a vonatok a másik vágányon közlekedhetnek.
A Sülysápra és az onnan induló vonatok csak Rákosig közlekednek és onnan is indulnak. A sérülést okozó vonat 90-100 perc késéssel tud csak tovább haladni a helyszínelés befejezése után.
A menetrend szerinti közlekedés a délutáni órákra állhat helyre.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:13 HVG: A köztársasági elnök tudomásul vette az alkotmánybírák döntését
- 18:12 Halálos baleset történt a szegedi BYD-építkezésnél
- 16:10 Meteorológia: idén először volt 35 Celsius-fok az országban
- 14:09 Levették az Alkotmánybíróság napirendjéről az államfő indítványát
- 12:08 Sulyok Tamás aláírta az alaptörvény tizenhatodik módosítását
- 10:06 Hőség - Ivókutak is segítenek a nagy melegben Budapesten
- 8:05 Hegedűs Zsolt: új főigazgató irányítja a Dél-pesti Centrumkórházat
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


