Magyar Nagydíj
Ecclestone megegyezett a FIA-elnökkel a Forma-1-es alapokmányról
Jean Todt, a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) elnöke és a Forma-1 kereskedelmi jogait birtokló Bernie Ecclestone a Hungaroringen zajló versenyhétvégén egyezett meg az új Concorde-szerződésről, amely a világbajnoki sorozat alapokmánya.
2013.07.27 12:19MTI
A FIA szombaton közleményben jelentette be a megállapodás tényét, ugyanakkor hozzátette, a szerződés - amely 2012-ben nem élt - csak azután lép érvénybe, miután az érintett felek, azaz a FIA, valamint Ecclestone cége, a Formula One Management (FOM), továbbá az F1-es csapatok egységesen elfogadják az abban foglaltakat.
A megállapodás megkötése azért húzódott egy ideje, mert bár Ecclestone az istállókkal már mindenben megegyezett, a FIA-val több kérdésben sem jutott közös nevezőre. A XXVIII. Forma-1-es Magyar Nagydíj időmérő edzése 14.00 órakor kezdődik Mogyoródon.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:01 Alex Soros Hillary Clinton volt vezető tanácsadójával kötött házasságot New Yorkban
- 14:57 Új COVID-variáns terjed - borotvapengeszerű torokfájdalom a fő tünet
- 12:26 Több spanyol városban tiltakoztak ismét a tömegturizmus miatt
- 10:25 Először állít női vezetőt a külső hírszerzés élére a brit kormány
- 8:11 Kijev megerősítette, hogy visszakapott több mint 1200 holttestet Oroszországtól
- 6:10 Iráni Nobel-díjasok és művészek a harcok beszüntetésére szólítottak fel
- 22:38 Parajd - Csökken a Korond-patak sótartalma a folyamatos szivattyúzásnak köszönhetően
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06