Belehajtott egy autó Újpesten
Két huszonéves ült a Szilas-patakba zuhant sportautóban - KÉPEK!
A Szilas-patakba hajtott egy autó szerda délután Budapest IV. kerületében, a balesetben ketten megsérültek. A közelben tartózkodó katonák siettek a segítségükre.
2013.07.10 19:18MTIA Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője, Kisdi Máté katasztrófavédelmi szóvivő elmondta, hogy az autó a külső Váci úton haladt, majd átszakítva a szalagkorlátot a patakba hajtott. Az autó kidöntött egy lámpaoszlopot is. A helyszínre elsőként érkező négy katona akadályozta meg, hogy a személygépkocsi jobban a patakba csússzon.
Az autó két, 25 év körüli utasát, egy férfit és egy nőt a tűzoltók szabadították ki az autóból. A sérülteket kórházba szállították.
Németh-Zsohár Agnieszka, a honvédség tűzszerészeinek kommunikációs tisztje az MTI-nek elmondta, a baleset helyszínének közelében van a honvédség hadikikötője, ahol több katona egy nagyobb csattanásra lett figyelmes. A hang irányába indultak, majd azt látták, hogy az autó az oldalára dőlt.
A három szolgálatban lévő és egy szolgálaton kívüli hadihajós szerzett egy kötelet, amellyel rögzítették az autót, hogy az ne csúszhasson beljebb a patakba, így megakadályozva, hogy a sérült női utas megfulladjon.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 21:59 Gödön fogtak el egy kiskorúakat célzó férfit - a Bűnvadászok szerint rendőri intézkedés lett az akció vége
- 18:08 Rekordalacsony Duna-vízállás: a kormány szerint teljesen leállhat a Paksi Atomerőmű
- 16:14 Az Európai Néppárt azonnali fellépést sürget a spanyol határon kialakult migrációs helyzet miatt
- 14:03 Az aszálytűrő növényekben látja a jövőt a minisztérium
- 6:59 Rendkívüli készültséget rendeltek el az aszály miatt Magyarországon
- 21:35 Nem várható említésre méltó mennyiségű csapadék a következő napokban
- 20:01 Szőlő utcai ügy - Központi Nyomozó Főügyészség: zajlik a nyomozás, egyelőre nincs további tájékoztatás
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06

Kinyomtatom
Fórumozok róla

Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


