Hármas baleset történt
Kettészakadt kamion miatt áll az M0-ás
Kettészakadt egy kamion az M0-ás autóút Dabashoz közeli szakaszán, miután egy leállósávon veszteglő autót kikerülve, egy másik kamionnal ütközött. Egy harmadik vontató a két másik kamionnak ütközött, az egyik jármű olajteknője szétrepedt, az autóút motorolajban úszik.
2013.06.14 20:15Havariapress
Pénteken, a kora esti órákban történt a balesetsorozat az M0-ás autóút M5-ös autópálya felé vezető oldalán, a 25-ös kilométerénél. Egy kamionos, aki feltehetően a leállósávon közlekedett, egy lerobbant, a leállósávon veszteglő személyautó miatt elrántotta a kormányt: járművével a mellette haladó kamionnak ütközött, majd egy harmadik teherautó is beléjük rohant.
A balesetben senki nem sérült meg, de az egyik kamion vezetőfülkéje leszakadt az ütközéstől. A vontató olajteknője szétrepedt, az autóőt vastagon olajban úszik. A baleset a szigetszentmiklósi lehajtó utáni szakaszon történt, ezért az addig eljutott autósok már nem tudnak letérni az autóútról, a forgalom áll. Az autóút M5-ös felé vezető oldalán áll a forgalom, a karambolozott kamionok az minden sávot elfoglalnak.
Kapcsolódó írások:
- Két motoros súlyos sérülése Veszprém megyében
- Drámai videó: taxi tarolta le a babakocsit toló anyát
- Képek - Balesetet szenvedett a MezTelenül műsorvezetője!
- Két baleset, három sérült Eplénynél
- Képek: árokba borult egy kamion Zalakomár közelében
- Baleset az M3-as autópályán - egy súlyos sérült
- Talmácsi alatt felrobbant a motorblokk, eltörte a sípcsontját - képek!
- Törökszentmiklósi tragédia: nem voltak bekötve az áldozatok - KÉPEK!
- Két gyerek vesztette életét a tragikus balesetben
- Aquaworld-baleset - felfüggesztett fogház a vízgépésznek
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:12 Irak történelmi mocsárvidéke újjáéled, miután a többéves szárazság után visszatért a víz
- 6:07 Kutyákat tenyésztettek és tartottak fogva kutatási célokra embertelen körülmények között - videó a menekítésről
- 21:00 Iratokat foglalt le az ügyészség az MNB-üggyel összefüggésben az Állami Számvevőszéknél
- 20:58 Bűncselekmény gyanúját állapította meg az ÁSZ a Metropolitan egyetemen vizsgálata során
- 19:55 Lemondott miniszterjelöltségéről Melléthei-Barna Márton
- 18:52 Lemondott az Országos Kórházi Főigazgatóság főigazgatója
- 17:50 Azbesztszennyezés - Zalában több településen utak, bicikliutak és parkolók is érintettek lehetnek
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


