Kigyulladt egy kamion pótkocsija
Lezárták az M1-es autópályát Komáromnál
Lezárták az M1-es autópálya Budapest felé vezető oldalát baleset miatt a komáromi lehajtónál, a forgalmat az 1-es útra terelik, és Tatabánya-Újvárosnál engedik vissza az autópályára.
2013.02.14 19:58MTILéber Gabriella, a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense elmondta: a 69-es kilométernél egy kamion pótkocsija gyulladt ki, a 67-es kilométernél pedig baleset történt. Az 1-es úton rossz időjárási viszonyokra, nagy forgalomra és torlódásra kell számítani - tette hozzá.
A balesetben egy személygépkocsi ütközött neki egy kamionnak, mert az autó vezetője későn észlelte az előtte forgalmi okból lassító tehergépkocsit. A járművek amiatt torlódtak fel az autópályán, hogy a kamion pótkocsija kigyulladt, és a füstben jelentősen csökkent a látótávolság.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
- 14:59 Az Egyesült Államok törölte Romániát a vízummentességi programból
- 12:58 Több száz fiatal csapott össze egy hollandiai üdülőhelyen
- 10:56 Harry herceg: szeretnék kibékülni a családommal
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06