Legfeljebb 4 évesek lehetnek
Alacsonypadlós buszokat bérelne a BKV
Alacsonypadlós, legfeljebb négyéves buszok bérlésére írt ki közbeszerzési eljárást a BKV - értesült az Indoház online.
2013.01.23 15:43MTIA BKV honlapjáról is elérhető kiírás szövege szerint a budapesti közlekedési cég évi 845 ezer kilométer teljesítésére írt ki pályázatot. Ezt szóló, kéttengelyes, alacsonypadlós, 2009-es, vagy annál fiatalabb üzembe helyezésű, légkondicionálóval felszerelt, legfeljebb 320 ezer kilométert futott, Euro 5-ös környezetvédelmi normáknak megfelelő motorral felszerelt buszokkal kell ellátni.
A járművek karbantartását a nyertes ajánlattevő végzi, a buszokat a BKV tárolná, tankolná és takarítaná. Arról, hogy pontosan hány busszal látná el ezt a teljesítményt a BKV, a tender nem rendelkezik.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:36 Orosz hírszerzés: ukrán-brit provokáció készül a Balti-tengeren
- 18:13 A legsúlyosabb büntetéssel sújthatják a minnesotai gyilkosságok elkövetőjét
- 16:10 Elfogyhatnak Izrael légvédelmi rakétái
- 14:43 NAÜ - Nincs bizonyíték arra, hogy Irán atombombán dolgozna
- 12:33 Tömegsír egy apácák által működtetett anyaotthonnál - közel 800 gyermek holttestét rejtheti egy szennyvíztározó
- 10:04 Újraélesztettek egy két hónapos csecsemőt Fejér vármegyében
- 8:41 Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra - videó
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06