Torlódások várhatók
Felújítási munkálatok kezdődtek az M5-ös autópályán
Felújítási munkálatok kezdődtek az M5-ös autópályán pénteken, ezért az elkövetkező napokban terelések és torlódások várhatók.
2012.08.24 16:23MTIAz éves nagyfelújítási program keretében az M5-ös autópálya több szakaszát is felújítják. A munka a jobb pálya 37-es és 44-es kilométerszelvényei között zajlik. A munkálatok ideje alatt félpályás útlezárásra kerül sor, a jobb pálya forgalmát a bal pályára terelik. Ez azt jelenti, hogy Budapest irányába a leállósávval együtt két sáv, míg Szeged irányba egy sáv lesz járható. Az újhartyáni csomópont jobb pálya kihajtóágát - várhatóan augusztus 31-ig - ugyancsak lezárják, a ráhajtóág pedig előreláthatólag augusztus 27-28-án nem lesz használható.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:30 Becsapódott egy jemeni rakéta a Ben Gurion repülőtér közelében
- 22:27 Közel kétszáz szurkolót vett őrizetbe a rendőrség Horvátországban
- 20:25 Izrael nagyszabású gázai hadműveletre készül tartalékosok tömeges mozgósításával
- 18:23 Franciaországban a rendőrök kiszabadítottak egy férfit, akit két nappal korábban elraboltak
- 16:55 Törölte napi több tucat járatát a United légitársaság New York egyik meghatározó repülőterén
- 14:50 Brutális közúti baleset a Yellowstone Nemzeti Park közelében
- 12:30 Egyre nagyobb veszélyt jelent az emberekre a madárinfluenza
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06