14 embert vettek őrizetbe
Cigarettacsempész-hálózatra csapott le a NAV
Cigarettacsempész-hálózat 14 tagját vették őrizetbe a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) nyomozói Szabolcs-Szatmár Bereg megyében.
2014.05.19 15:38MTI
freedigitalphotos.net/graur codrin
A Terrorelhárítási Központ munkatársainak segítségével végrehajtott hétfő hajnali akciót nyolc hónapos nyomozás előzte meg.
A Kossuth Rádió Krónika című műsorában elhangzottak szerint a hatóságok Beregdarócon, Beregsurányban és Nagyvarsányban csaptak le a cigarettacsempész banda tagjaira.
A gyanú szerint a hálózat a magyar-ukrán zöldhatár Tarpa és Beregdaróc közötti, csaknem 30 kilométeres szakaszán működött.
A csempészcigarettát ukrán bűnözők közreműködésével hozták át a határon, majd a továbbszállítás, továbbértékesítés előtt raktárakba szállították. A hatóságok szerint a hálózat egymillió karton csempészcigarettát is forgalomba hozott az elmúlt egy évben.
A gyanúsítottakat őrizetbe vették, a bíróság kedden dönthet előzetes letartóztatásukról - hangzott el a hírműsorban.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 5:41 A venezuelai földrengésben meghalt a korábbi MLB-játékos gyönyörű felesége
- 22:05 Gyalogosok közé hajtott egy autó Londonban
- 21:14 A szerb elnök bejelentette a lemondását, de a politikában marad
- 20:10 Négyen meghaltak a 3-as főúton Bükkábránynál történt balesetben
- 18:08 Csak délután három ember merült el a Dunában. Egyiküket holtan találták meg, két embert továbbra is keresnek
- 16:16 Utah államában már százezer hektárnál nagyobb területet perzselt fel bozóttűz
- 14:04 Azonnal megszűnt az MTVA és a Duna Médiaszolgáltató Zrt. vezérigazgatóinak megbízatása
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


