Hőkamera
Ukrán cigarettacsempészeket fogtak Szabolcsban
Öt ukrán cigarettacsempészt fogtak el a határrendészek Beregsuránynál.
2013.01.11 13:41MTITamásné Berki Bianka, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság helyettes szóvivője elmondta: hőkamera segítségével csütörtök reggel több ember mozgását észlelték, amint Ukrajna felől magyar területre igyekeztek.
A helyszínre küldött járőrök elfogták a zöldhatáron át szökő öt ukrán állampolgárt; kihallgatásukkor elismerték, hogy cigarettát csempésztek Magyarországra.
A határrendészek megtalálták a 13 ezer doboz ukrán zárjeggyel ellátott dohányárut, amelynek értéke több mint nyolcmillió forint.
Az öt gyanúsítottat és a lefoglalt cigarettát a rendőrség átadta az ügyben eljárásra illetékes Nemzeti Adó- és Vámhivatalnak.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:57 Új COVID-variáns terjed - borotvapengeszerű torokfájdalom a fő tünet
- 12:26 Több spanyol városban tiltakoztak ismét a tömegturizmus miatt
- 10:25 Először állít női vezetőt a külső hírszerzés élére a brit kormány
- 8:11 Kijev megerősítette, hogy visszakapott több mint 1200 holttestet Oroszországtól
- 6:10 Iráni Nobel-díjasok és művészek a harcok beszüntetésére szólítottak fel
- 22:38 Parajd - Csökken a Korond-patak sótartalma a folyamatos szivattyúzásnak köszönhetően
- 20:36 Orosz hírszerzés: ukrán-brit provokáció készül a Balti-tengeren
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06