Perdöntő lett a festett mészárlás
Gyilkosságának tetkódokumentálása buktatta le a gyilkost
Bűntettének tetovált dokumentálása buktatott le egy gyilkost az Egyesült Államokban.
2011.04.28 07:34MTIA 25 éves férfi még 2004 januárjában végzett egy 23 éves ifjúval.
A nyomozás eredménytelen volt, az ügyet félretették. 2008-ban azonban egy bűnbanda letartóztatása során az egyik tag cellájában beszélt a gyilkosságról, egy rabnak álcázott rendőr pedig ennek tanúja volt. Mindezek tetejébe a bűnöző mellkasán felfedezték a gyilkosságot tetovált képben elbeszélve.
"Hihetetlen, hogy valaki büszkén még magára is tetováltatja bűntettét" - mondta az illetékes ügyész.
A férfit bűnösnek találták gyilkosságban, büntetését májusban szabják ki. Várhatóan 65 évnyi börtönt kap - adta hírül a The Daily Telegraph című brit lap.
Manapság a 18-30 éves korosztály nagyjából 25 százaléka visel tetoválást valamelyik - vagy több - testrészén. Az elmúlt években egyre nőtt a tetovált fiatalok száma, s míg régebben inkább a lázadó típusokra volt jellemező, ma már bárki csináltat magának, a testdíszítés nagy népszerűségnek örvend.
Milyen tetoválások vannak, hogyan készülnek, és milyen veszélyeket rejtenek magukban?
Ha érdekli szerzőnk cikke a témában: Kattintson!
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:36 A Guardian szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
- 20:35 Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát
- 18:33 Közöny a káosz közepén - ezt a férfit egyáltalán nem zavarta, hogy mindenki menekül, tovább evett a Trump-vacsorán
- 16:30 Lövöldözés egy egyetemi ünnepségen - kilenc sérült
- 15:41 XIV. Leó: tolvajok azok, aki azt emberektől elrabolják a béke és nyugalom jövőjét
- 14:20 Csernobil árnya: 40 év tanulsága
- 12:19 ATOMKI: a klímaváltozás előrehaladását jelzi a lucfenyők gyorsuló pusztulása Magyarországon
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


