Szellemvasút lett a csúszdából - szó szerint!
Átépítik a vidámparki csúszdát, mert szellemek szállták meg
Különös jelenségeket tapasztaltak egy vidámparki csúszda környékén, a szellemirtók pedig megmagyarázták: tényleg kísértetek szállták meg a területet.
2011.02.08 15:29ma.hu
Fotó: Thorpe Park
Még el sem készült, máris át kellett helyezni egy csúszdát az angliai Thorpe Parkban, mert ahol eddig állt, ott csak úgy hemzsegtek a kísértetek - adta hírül a brit Metro újság.
A beszámolók szerint több építész látta, hogy mozognak a tárgyak, miközben láthatóan senki nem volt a közelükben, és különös fagyos érzés csapta meg őket.
A vidámpark vezetősége kihívott egy paranormális jelenségekkel foglalkozó csoportot, amelynek a tagjai hamarosan megállapították: bár a park egész területén spirituális erők munkálkodnak, a csúszda volt a leginkább szellemjárta részen.
A játék ugyanis pont egy olyan részen várta volna a látogatókat, ahol korábban egy ősi apátság és egy templom állt, a mellettük vezető Szerzetesek Sétányának eredete pedig pont a 666-os évig nyúlik vissza.
A vidámpark vezetősége számított rá, hogy egy temetkezési helyet zavart meg, de ilyen drámai felfedezésre ők sem voltak felkészülve.
A szellemirtó csapat vezetője szerint a szellemképes fotók, paranormális mérések és a betűtábla felfedte, hogy az egész park területén épp a csúszda alatt a legerősebb a kísértetjárás.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:36 A Guardian szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
- 20:35 Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát
- 18:33 Közöny a káosz közepén - ezt a férfit egyáltalán nem zavarta, hogy mindenki menekül, tovább evett a Trump-vacsorán
- 16:30 Lövöldözés egy egyetemi ünnepségen - kilenc sérült
- 15:41 XIV. Leó: tolvajok azok, aki azt emberektől elrabolják a béke és nyugalom jövőjét
- 14:20 Csernobil árnya: 40 év tanulsága
- 12:19 ATOMKI: a klímaváltozás előrehaladását jelzi a lucfenyők gyorsuló pusztulása Magyarországon
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


