Görcsroham leplezte le a kokaincsempész nőt
Kokót csempészett 8 hónapos magzata mellett
71 csomag kokaint találtak annak a terhes nőnek a hüvelyében, aki egy repülőn lett rosszul és azonnali műtétre szorult.
2011.01.20 18:29manna.roDrogterjesztésért tartóztatták le azt a terhes nőt, aki hasában és vaginájában próbált Madridból Palma de Mallorcára szállítani szinte egy kilogramm drogot. A nőt egy görcsroham leplezte le, amely a két város közti repülőjáraton tört rá.
A nigériai nőt azonnal meg kellett operálni a leszállás után, hogy megmenthessék a kicsit. Születése után a baba légzése leállt, sikerült azonban megmenteni az életét a Son LLatzer kórházban, állapota stabil.
Orvosi források szerint a 30 és 40 év közötti anyát az úgynevezett foglyoknak fenntartott kórházba, a Son Espases-be szállították. Drogforgalmazással vádolják, és vizsgálják, milyen mértékben vonható felelősségre azért, mert nem egyedül, hanem másfél éves kisfiával utazott hasában és vaginájában kábítószerrel.
Az orvosok 71 kokaincsomagot távolítottak el szervezetéből. A kisfiú a mallorcai szociális gondozókhoz került.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:36 A Guardian szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
- 20:35 Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát
- 18:33 Közöny a káosz közepén - ezt a férfit egyáltalán nem zavarta, hogy mindenki menekül, tovább evett a Trump-vacsorán
- 16:30 Lövöldözés egy egyetemi ünnepségen - kilenc sérült
- 15:41 XIV. Leó: tolvajok azok, aki azt emberektől elrabolják a béke és nyugalom jövőjét
- 14:20 Csernobil árnya: 40 év tanulsága
- 12:19 ATOMKI: a klímaváltozás előrehaladását jelzi a lucfenyők gyorsuló pusztulása Magyarországon
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


