30 ezer forintért halt meg Michaela McAreavey
Borzalom - Megölték a szépséget, mert visszajött a szobába...
Megdöbbentő tragédia történt a közelmúltban a festői szépségű Mauritius-on - meghalt az egykori ír szépségkirálynő, Michaela McAreavey, ráadásul a nászútján. Az asszonyt megfojtották - most kiderültek a megrázó részletek.
2011.01.18 11:29ma.hu - Fotó: allvoices/Irish News/PA
Nem sejtették a tragédiát: Michaela és férje az esküvőn - Fotó: Telegraph.co.uk
Hihetetlen eset borzolja az idegeket Mauritius-on, ahol a gyönyörű környezetben, pálmafák övezte ötcsillagos szállodában történt gyilkosság.
Az áldozat ráadásul nem akárki: Michaela McAreavey nemcsak egykori ír szépségkirálynő, de egyben az ismert sportmenedzser, Mickey Hart lánya.
Megdöbbentő, de az éppen mézesheteit töltő fiatal nővel a hírek szerint a hotel két dolgozója végzett. A két férfi bemerészkedett Michaela szobájába, hogy ellopjon a pénztárcájából valamennyi pénzt.
Csakhogy a 27 éves szépség meglepte őket, visszament a szobába valamiért. A pitiáner lopásból brutális gyilkosság lett, a férfiak ugyanis egyszerűen végeztek az őket megzavaró nővel.
Michaela sírva könyörgött, hagyják békén, de nem kegyelmeztek neki, egyikük a földre lökte, melynek következtében, bár a fejét megütötte a lány, nem vesztette el az eszméletét.
Sikítani kezdett, ezzel még inkább magára haragítva a betörőket, akik ekkor megfojtották őt...
A szerencsétlen nő testét a fürdőkádban találták meg. Mindezt mindössze - átszámítva - 30 ezer forintért. A támadók ugyanis ennyit vittek el a hotelszobából.
Ők gyilkolták meg a volt szépségkirálynőt...
Itt történt a tragédia - Fotó: allvoices.com
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:36 A Guardian szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
- 20:35 Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát
- 18:33 Közöny a káosz közepén - ezt a férfit egyáltalán nem zavarta, hogy mindenki menekül, tovább evett a Trump-vacsorán
- 16:30 Lövöldözés egy egyetemi ünnepségen - kilenc sérült
- 15:41 XIV. Leó: tolvajok azok, aki azt emberektől elrabolják a béke és nyugalom jövőjét
- 14:20 Csernobil árnya: 40 év tanulsága
- 12:19 ATOMKI: a klímaváltozás előrehaladását jelzi a lucfenyők gyorsuló pusztulása Magyarországon
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


