Kérjük kapcsolják ki telefonjaikat!
Törzsi háború robbant ki a csengőhang miatt
Törzsi háború robbant ki egy mobiltelefon csengőhangja miatt Indonéziában, a harcban 23 ház porig égett.
2010.11.19 19:14MTIA wamena és a yoka törzsek több száz harcosa csapott össze nyilakkal, macsetékkel, mert az előbbieknek nem tetszett az utóbbiak csengőhangja.
A csata komoly veszteségekkel járt: 23 ház teljesen leégett, további 56 csaknem összedőlt, 12 jármű kiégett. A harcolók ugyanakkor egymásra nagyon vigyázhattak, mert az összecsapásban senki sem sérült meg.
A telefonos háborúnak több tucat rendőr vetett véget. A kedélyek azután csillapodtak le, hogy a rendőrség őrizetbe vett három yoka férfit, a csengőhang feltételezett komponálóit.
A "mű" egyébként reggae ütemre született, szövege sérti a wamenákat.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:41 Többen meghaltak a heves esőzések miatt Dél-Kínában
- 12:39 Három tonna szemetet hoztak fel horvát búvárok egy nap alatt a tengerfenékről
- 10:42 Szakszervezetek és civilek tiltakoztak a közélet átláthatóságáról szóló törvényjavaslat elfogadása ellen
- 8:47 A közéleti átláthatóságról szóló törvényjavaslat elfogadása ellen tüntettek a Kossuth téren
- 8:42 Folytatódik a változékony, az átlagosnál hűvösebb idő
- 7:46 Magyar Péter: Orbán Viktor hagyjon fel a gyűlöletkeltéssel és álljon ő is a béke mellé!
- 6:36 Orbán Viktor: ma Ukrajna uniós tagsága a legnagyobb veszély
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06