Miért kapkodik a szépség?
Dammak Jázmin a pirosnál sminkel
Persze a szépség sem szereti, ha kapkodnia kell a sminkeléssel, de valahogy mindig úgy esik, hogy a piros lámpánál kell felkennie magára a szépítőszereket.
2010.10.31 11:30tabu.tvA szépségiparra általában nem a nyugodt, lassú hétköznapok, hanem a pörgős, észveszejtett rohanással eltöltött pillanatok a jellemzők. Dammak Jázmin is így van ezzel: a modellel egy olyan divatbemutató előtt beszélgettünk, ahol rendkívül fontos a villámgyors átöltözés és az elképesztő precizitás.
"Azt hiszem, hogy ennyi év után már megy a gyors öltözés. Általában nem a modell dolga, hogy tudja azt, hogy milyen ruha következik. Vannak öltöztetők, sorba vannak rakva a dolgok, úgyhogy nem igazán a mi hibánk, ha valami nem úgy sül el, ahogy kellene..." - meséli a tabutv.hu riporterének Dammak Jázmin, akinek legtöbbször csak a gyors öltözködésre kell odafigyelnie.
"Volt már olyan, hogy lépcsőn kellett fel-le mennünk, én elestem útközben, elkezdett vérezni a térdem és nem értem ki a következő ruhában. Jött be a rendező kiabálva, hogy hol a következő lány, utána pedig persze mindenki segítőkész volt, de végig kellett csinálnom a munkát!" - mondta el a Tabu Tv internetes videójában Jázmin.
"Sokszor az időhiány miatt autóban is szoktam sminkelni, de kizárólag piros lámpánál. Volt már olyan, hogy közben zöld lett és rám dudáltak, de igyekszem úgy megállni, hogy mellettem pont ne legyen autó. Mindenesetre nem jó, ha az embernek kapkodnia kell, úgyhogy próbálok mindenhová időben odaérni és nem kapkodva elkészülni!" - osztotta meg a tabutv.hu-ra klikkelőkkel Dammak Jázmin.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:15 Hőség - Péntek éjfélig meghosszabbítják a harmadfokú hőségriasztást
- 8:53 Axiom-4 - Kapu Tibor elindult a Nemzetközi Űrállomásra
- 10:52 Hőség - Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szerdán és csütörtökön
- 8:44 A Baleár-szigetek partjainál kezüknél és lábuknál összekötözött holttesteket találtak
- 6:03 Halhatatlanság és emberi szuperképességek 2030-ra? A tudomány már dolgozik rajta!
- 20:58 WikiLeaks - Hollywood évtizedek óta háborús narratívát épít Irán ellen
- 18:56 Hőség - NGM: harmadfokú riasztás lesz érvényben kedd 00.00 órától csütörtök 24.00 óráig
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06