Kardashian művészi ezüstben, pucéran
Megbánta Kim - de akkor miért mutogatja a mellét megint?
Állítása szerint megbánta korábbi vetkőzését Kim Kardashian - A bombázó a nyuszis magazinban pózolt. Most azonban "más megvilágításban" mutatta meg idomait.
Kim Kardashian pucér idomain ezüstfestékkel pózolt 
Kim Kardashian-nak igazán nincs mit takargatnia, az egykori valóságshow-sztár mégis megbánta mára, hogy annak idején mindent megmutatott a Playboy-ban.
A fekete szépség nemrég fakadt ki, amiért meztelen fotói bejárták a világhálót.
Mégis újra pucérkodásra adta a fejét, igaz, ezúttal nem ugyanolyan formában. Kim-et a W magazine számára fotózták meztelenül, "ezüstburkolatban" - egész testét csillogó festékkel fedték be.
Kardashian szerint a képek igen művésziek lettek, és nagyon tetszenek neki, valamint családjának is. Édesanyja kifejezetten rábeszélte, hogy mondjon igent a fotózásra.
Kim szerint ezek azért mégis mások, mint a nyuszis magazinba készültek. Valóban?
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
- 8:55 Mozgó autóba ugrott egy félmeztelen férfi Csepelen, majd fojtogatni kezdte a női utast
- 6:53 Nyávogás a motortérből: tűzoltók mentettek ki egy bajba jutott kiscicát Budapesten
- 16:14 Robot rúgott meg egy gyereket egy kínai vidámparkban - videóra vették az esetet
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla

Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


