1905 oldalas levélben búcsúzott az öngyilkos
Morbid: Búcsúlevél lábjegyzetekkel és bibliográfiával
Sommerville város templomának lépcsőjén lőtte főbe magát egy férfi, de előtte gondosan megszerkesztett búcsúlevélben indokolta tettét. A levélben Einstein és Nietzsche-idézetekkel támasztotta alá mondandóját.
2010.09.27 12:29manna.roÖsszesen 1905 oldalra volt szüksége egy 35 éves amerikainak ahhoz, hogy búcsút vegyen rokonaitól, mielőtt Sommerville város egyik templomának lépcsőzetén főbe lőtte magát. A férfi stílusosan többek között Thomas Jefferson, Friedrich Nietzsche és Albert Enstein idézetekkel támasztotta alá, hogy miért távozik az élő sorából.
A levélhez előszót, továbbá 1433 lábjegyzetet is írt. Mitchell Heisman szövegére számítógépén találtak rá a hozzátartózók. A férfi a terjedelmes búcsúlevélben csak néhány információt osztott meg életéről, annál többet szólt viszont Jézusról, a hastingsi csatáról, szociológiáról. Mi több, Mitchell Heisman a precízen és gondosan összeállított szöveghez 19 oldalas bibliográfiát is csatolt, megjelölve, hogy milyen munkákból idézett levelében.
"Milyen a gondos búcsúlevél teljes bibliográfia nélkül?" jegyezte meg Mitchell Heisman mondanivalója végén, áll a New York Post kiadvány egyik cikkében.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
- 8:55 Mozgó autóba ugrott egy félmeztelen férfi Csepelen, majd fojtogatni kezdte a női utast
- 6:53 Nyávogás a motortérből: tűzoltók mentettek ki egy bajba jutott kiscicát Budapesten
- 16:14 Robot rúgott meg egy gyereket egy kínai vidámparkban - videóra vették az esetet
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


