A hírek alatt, élőben mondott fel a hírolvasó
Botrány: Élő adásban lázadt fel a riporter
Élő adásban először a munkáját szidta, majd közölte, hogy nem olvassa fel a híreket, mivel "ma nem történt semmi érdekes", majd felmondott egy norvég rádiós újságíró.
2010.09.13 16:29MTI
Pia Beathe Pedersen azzal vádolta munkáltatóját, az NRK közszolgáltati médium helyi rádiócsatornáját, hogy túlságosan is erős nyomást gyakorol alkalmazottaira. Pedersen az adásban azt mondta: "felmondok, és simán elsétálok", mert "szeretném, hogy újra tudja enni és nyugodtan lélegezni".
Kétperces bejelentésének végén azt mondta, hogy aznap máskülönben semmi érdekes nem történt.
Az újságíró másfél éve dolgozott az NRK Oslóban és Ahersusban fogható regionális adásánál. A rádió szóvivője szűkszavúan csak annyit közölt, hogy Pedersen akciója "meglepte" a médiumot.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
- 14:59 Az Egyesült Államok törölte Romániát a vízummentességi programból
- 12:58 Több száz fiatal csapott össze egy hollandiai üdülőhelyen
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06