Másodszor is megbukott, a halált választotta
"Azt akarom, égess el!" - Nem mehetett rendőrnek, öngyilkos lett a fiú
Felakasztotta magát egy 20 éves fiatalember az Olt megyei Oporelu községben, miután másodjára is megbukott a fővárosi rendőrakadémia felvételi vizsgáján.
2010.07.16 10:00manna.roC. M. Gh. házuk közelében, egy cseresznyefán végzett magával, amiért másodjára is elégtelent kapott a pszichológiai teszten - írja a Click! napilap.
A fiú búcsúlevelet hagyott hátra, amelynek tartalmáról édesanyja számolt be:
„Nem értem, mi történt! Írt egy üzenetet, amelyben az áll, hogy "Nem vagyok hülye és bolond, de ahova megyek, talán jobb lesz. Nem akarom, hogy eltemess! Azt akarom, hogy égess el, és legyek hozzád közel".
„Nagyon jó és szófogadó fiú volt. 9,50-et kapott az érettségin, nem értem, hogy ronthatta el a pszichológia vizsgát. Szerencsétlenné tett minket. Nem kellett volna ezt tennie!”, fakadt ki a fiú nagyapja. A fiatalembert a napokban temették.
Marinko miatt lett rendőr Karolina
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:36 A Guardian szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
- 20:35 Kósa Lajos nem veszi át parlamenti mandátumát
- 18:33 Közöny a káosz közepén - ezt a férfit egyáltalán nem zavarta, hogy mindenki menekül, tovább evett a Trump-vacsorán
- 16:30 Lövöldözés egy egyetemi ünnepségen - kilenc sérült
- 15:41 XIV. Leó: tolvajok azok, aki azt emberektől elrabolják a béke és nyugalom jövőjét
- 14:20 Csernobil árnya: 40 év tanulsága
- 12:19 ATOMKI: a klímaváltozás előrehaladását jelzi a lucfenyők gyorsuló pusztulása Magyarországon
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


