Börtönben a magyar pornósztár
3 napja előzetesben diszkópornóért
Harmadik napja van előzetes letartóztatásban (Kocsis) Brigitta Bulgari pornósztár, akit az olasz hatóságok nyilvános helyen és kiskorúakkal szemben elkövetett szeméremsértéssel vádolnak.
2010.05.25 17:15MTIA venetói Belluno börtönében várja vizsgálóbíró előtti meghallgatását az Olaszországban Brigitta Bulgari néven ismert magyar-svéd származású 27 éves nő, akit vasárnap este tartóztattak le a csendőrök a közeli Montebellunában egy február 27-én elkövetett szeméremsértési ügy miatt.
Februárban ugyanis a Perugia közeli Fossato di Vico kisváros diszkójában Bulgari spontán fellépést tartott: teljesen meztelenül önkielégítést végzett egy pamlagon, több 15-16 éves kiskorú előtt, akiknek azt is megengedte, hogy intim testrészeihez nyúljanak.
A diszkóban zajló pornóelőadásról a vendégeket nem értesítették előre, a diszkó tulajdonosa erre nem kért engedélyt és nem akadályozta meg, hogy a lokálba kiskorúak lépjenek be.
A vendégek közül sokan megörökítették a fellépést. A nő ellen a Facebook és más videomegosztó portálokon közölt felvételek alapján indítottak nyomozást a hatóságok.
A diszkó tulajdonosát és egy munkatársát is letartóztatták. Brigitta Bulgari nem első alkalommal követ el közszeméremsértést: Olaszország 2005-ben ismerte meg a nevét, amikor anyaszült meztelen szaladt be a piacenzai Garilli stadion pályájára a Piacenza-Catanzaro másodosztályú mérkőzésen.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
- 8:55 Mozgó autóba ugrott egy félmeztelen férfi Csepelen, majd fojtogatni kezdte a női utast
- 6:53 Nyávogás a motortérből: tűzoltók mentettek ki egy bajba jutott kiscicát Budapesten
- 16:14 Robot rúgott meg egy gyereket egy kínai vidámparkban - videóra vették az esetet
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


