A drog mindenek felett áll
Négy levágott fejet találtak egy mexikói város főutcáján
Négy fiatal férfi levágott fejét találták meg Apatzingan nyugat-mexikói város főutcáján, a településen idén már 14 embert fejeztek le a kábítószer-kereskedők belháborújában - közölte az ügyészség.
2010.04.01 09:16MTIA négy fiatalember levágott fejét helyi idő szerint szerdán találták meg. A hatóságok megpróbálják megállapítani, hogy a négy férfit a La Familia (Család) drogkartell fejezte-e le, amelyre jellemző, hogy ily módon végez áldozataival.
Michoacan szövetségi állam, ahol a százezres Apatzingan található, a legkegyetlenebb mexikói kábítószer-kereskedő kartellek közé tartozó La Familia fellegvára.
A helyi kábítószerpiac és az Egyesült Államokba irányuló drogszállítmányok ellenőrzéséért viaskodó mexikói drogcsempészek villongásaiban az elmúlt három évben több mint 15 ezer ember halt meg.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
- 8:55 Mozgó autóba ugrott egy félmeztelen férfi Csepelen, majd fojtogatni kezdte a női utast
- 6:53 Nyávogás a motortérből: tűzoltók mentettek ki egy bajba jutott kiscicát Budapesten
- 16:14 Robot rúgott meg egy gyereket egy kínai vidámparkban - videóra vették az esetet
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


