Kórházban kezelik a színművészt
"Nincs különösebb probléma" Eperjes Károllyal
Eperjes Károllyal "nincs különösebben nagy egészségügyi probléma" - mondta el a veszprémi Petőfi Színház sajtófőnöke csütörtökön az MTI-nek annak kapcsán, hogy a színművészt szerdán rosszullét miatt Budapesten kórházba szállították.
2010.02.18 14:15MTIVarga Róbert beszámolt arról, hogy Eperjes Károly, a veszprémi Petőfi Színház művészeti tanácsadója szerdán délelőtt még megnézte A bugyogó című vígjáték próbáját, majd Budapestre utazott.
Információik szerint a fővárosban egy gyógyszertárban lett rosszul a művész, akit azonnal kórházba szállítottak - tette hozzá a sajtófőnök, aki arról nem nyilatkozott, hogy Eperjes Károlyt melyik egészségügyi intézményben ápolják.
Varga Róbert tájékoztatása szerint Eperjes Károllyal "nincs különösebben nagy egészségügyi probléma".
A művész kórházi kezelése miatt szerdán este a fővárosi Komédium Színház Striptease című előadását le kellett mondani.
A Kossuth- és Jászai Mari díjas Eperjes Károlynak egyébként éppen szerdán volt az 56. születésnapja.
Latinovits adott ötletet Eperjesnek!
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:38 Döbbenetes felvételek: úgy repedt meg a föld a Fülöp-szigeteken, mintha gyurma lenne
- 6:34 Száz évvel Gaudí halála után új korszak kezdődik: felavatták a Sagrada Família legmagasabb tornyát
- 20:30 A pápa az MI-ről: nem a technológia, hanem a hatalom koncentrációja a legnagyobb veszély
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


