"A rádiózás nem csak röhögcsélésről szól"
Boros Lajos durván megalázta Balázsékat!
Ma reggeltől újra ébreszti a hallgatókat a Neo FM-en Bochkor Gábor és Boros Lajos - Velük együtt többen is átigazoltak az új adóhoz az egykori Sláger rádiótól. Boros Lajos közben durván beszólt a konkurens rádión műsort vezető Sebestyén Balázséknak.
2010.01.18 10:15Fotó: tv24.huTöbb, egykori Sláger rádiós jelenik meg ma a Neo FM-en, köztük a Boros Lajos-Bochkor Gábor páros. Így, míg a Sláger, ha félgőzzel is, kitart, a Danubius rádió végleg bezárja kapuit - adta hírül a Napi Ász.
A Neo-nak csak január közepére sikerült tökéletesen beindítania mindent, ami a hallgatottsági versenyben némi nehézséget jelent. A Class FM alig egy hét lazítás után váltott teljes gőzre.
Bochkorék Gombos Edina kivételével az egész stábjukat magukkal vitték az új adóhoz. De mások is átszivárogtak rajtuk kívül - írja a lap.
Azt egyelőre nem tudni, hogy a Sláger miért és meddig tart ki, ami biztos, hogy az ORTT ellen indított perük január 19-én folytatódik - adta hírül a Napi Ász.
Boros Lajos eközben egy interjúban igen kemény véleményt fogalmazott meg a konkurens adón tevékenykedő Sebestyén Balázs és társai munkájáról. Úgy véli, lenne még mit tanulniuk a rádiózásról.
Boros közölte: Bochkor Gáborral együtt nagyon szeretnék már, ha lenne konkurenciájuk, de ez nem az az idő. Úgy véli, az a pár százalék, aki Balázsékat hallgatja, át fog pártolni hozzájuk.
Boros Lajos úgy fogalmazott: Balázséknak először is meg kéne tanulniuk, mi az a rádiózás, nem csak röhögcsélni - aztán majd beszélhetnek versenytársakról - írta meg a Napi Ász.
Olvassa el az új rádiókról szóló legutóbbi híreket!
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


