Nem kertelt a médiáról a kvízmester
Vágó István: A gyengébbek meg fognak bukni
Az RTL Klubtól a TV2-re átigazolt kvíz professzor szerint a médiás állások száma a jövőben inkább csökkenni fog, mint nőni, a tévécsatornák pedig koncentrálódni fognak: a gyengébbek meg fognak bukni, meg fognak szűnni.
2009.12.02 18:30Tabu tvA népszerű tévés személyiség 1975-ben került be a média körforgásába egy riporter kereső tévéműsorban, ahonnan szinte egyenes út vezetett a képernyőre.
Azóta persze sok minden megváltozott. Felnőtt több új generációs tévés is, akiknek Vágó István a Tabu Tv kameráján keresztül üzen.
"Nem véleményt mondanék a mostani generációról, sokkal inkább egy jó tanácsot adnék nekik. Kíváncsinak kell lenni, de nem csak a riportban magában, hanem a riportra való felkészülés során is" - meséli a tabutv.hu videójában Vágó.
Ő idén igazolt át az RTL Klubtól a TV2-re a Párbaj című műsorral, amit azóta már levettek a képernyőről.
A kvíz professzort a hazai televíziózás jövőjéről is megkérdezte az internetes sztártévé riportere, amire egy igen meglepő válasz érkezett.
"A hazai médiás állások száma szerintem inkább csökkenni fog, mint nőni. Koncentrálódni fognak a csatornák, a gyengébbek el fognak bukni, meg fognak szűnni. A netes televíziózásé a jövő, ott viszont korlátlanok a lehetőségek" - osztotta meg a tabutv.hu-ra klikkelőkkel Vágó István, aki még a mai napig is fiatalként látja a világot.
Vágó István: Nem tudom, mi lesz
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:09 Repülő zuhant lakóházakra Kaliforniában - a pilóta életét vesztette
- 8:15 Fizikusok fejtették meg a rózsaszirom ikonikus formájának titkát
- 6:45 Itt a csontgyűjtő hernyó - falánk kis lény a rémálmokból
- 22:05 El Cono - rejtélyes piramis az Amazonas mélyén
- 20:04 Kós Hubert simán nyert 200 méter háton Floridában
- 18:02 Trump pápaként? - AI-generált képpel és kijelentéseivel kavart vihart az amerikai elnök
- 16:01 Pápaválasztás - Már elkészült az új pápa ruhája, három különböző méretben
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06