Nem tudni, hogy van Bujtor István
"Ameddig egy páciens életben van, nem adjuk fel!"
Komoly csúsztatásnak nevezte a Veszprém Megyei Központi Kórház orvosigazgatója, hogy a kezelőorvosa nyilatkozott volna Bujtor István állapotáról - Nem hinné, hogy az intézményben bárki beszélt volna a színművészről.
2009.08.12 13:25Fotó: bomon.huCáfolja a kórház, hogy nyilatkozott volna kezelőorvosa Bujtor István állapotáról az egyik napilapnak - Tóth Árpád, a Veszprém Megyei Központi Kórház orvosigazgatója komoly csúsztatásnak nevezte, hogy ez megtörtént volna - írja a Napi Ász.
Tóth Árpád közölte, hogy a színművész családjának kérése alapján nem adhatnak felvilágosítást Bujtor István állapotáról. Az egyik napilap szerint a kezelőorvos azt mondta, türelmesnek kell lenni, de bizakodni már lehet.
Tóth Árpád elmondta, nem tudja megerősíteni a főorvos szavait. Sőt, azt sem, hogy a kórházban bárki nyilatkozott volna a veszprémi Petőfi Színház igazgatójának állapotáról. Véleménye szerint Bujtor kezelőorvosa csak annyit mondott, hogy nem közölhet információt - adta hírül a Napi Ász.
Az Inforádió érdeklődésére Tóth Árpád elmondta, hogy amíg egy páciens életben van, nem adják fel. Hozzátette, hogy amint Bujtor István családja megváltoztatja a döntését, tudnak felvilágosítást adni a színművész állapotáról - adta hírül a Napi Ász.
Olvasson többet Bujtor Istvánról!
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 5:41 A venezuelai földrengésben meghalt a korábbi MLB-játékos gyönyörű felesége
- 22:05 Gyalogosok közé hajtott egy autó Londonban
- 21:14 A szerb elnök bejelentette a lemondását, de a politikában marad
- 20:10 Négyen meghaltak a 3-as főúton Bükkábránynál történt balesetben
- 18:08 Csak délután három ember merült el a Dunában. Egyiküket holtan találták meg, két embert továbbra is keresnek
- 16:16 Utah államában már százezer hektárnál nagyobb területet perzselt fel bozóttűz
- 14:04 Azonnal megszűnt az MTVA és a Duna Médiaszolgáltató Zrt. vezérigazgatóinak megbízatása
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


