Cikkcakban, 123 km/h-s sebességgel haladtak
"Gyorsszexelésért" bevonták a jogosítványát egy autóvezetőnek
Bevonták a jogosítványát egy norvég gépkocsivezetőnek, aki nemcsak a megengedett 100 kilométeres legnagyobb sebességet lépte túl, de vezetés közben útitársnőjével közösült is.
2009.04.13 19:17MTIA rendőrök egy cikkcakkban, 123 kilométeres sebességgel haladó gépkocsira lettek figyelmesek Oslo közelében az autópályán - írta a Drammens Tidende című napilap egy rendőrségi jelentésre hivatkozva. (Norvégiában az autópályákon a megengedett legnagyobb sebesség 100 kilométer/óra.) A rendőrök az autó nyomába eredtek, és közelebb érve látták, hogy az útitársnő a vezető ölében ül és a pár ritmikusan mozog. "Szexuális kapcsolatot folytattak" - mondta egy rendőr a lapnak.
A rendőrség videofelvételekkel tudja bizonyítani a többszörös szabálysértést megtörténtét. - A vezetés közbeni szexuális aktus jelentős veszélyforrás, mert az autó szemlátomást imbolygott - mondta egy rendőr. A 28 éves férfitől azonnal bevonták a jogosítványt, így 21 éves úti- és szextársa volt kénytelen a volánhoz ülni.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:38 Döbbenetes felvételek: úgy repedt meg a föld a Fülöp-szigeteken, mintha gyurma lenne
- 6:34 Száz évvel Gaudí halála után új korszak kezdődik: felavatták a Sagrada Família legmagasabb tornyát
- 20:30 A pápa az MI-ről: nem a technológia, hanem a hatalom koncentrációja a legnagyobb veszély
- 18:20 Levendulás törölközőt is kért Ciprusra az előző honvédelmi vezetés - Ruszin-Szendi szerint elszakadtak a valóságtól
- 14:04 Kék villogóval mentették meg az elgázolt kiscicát a kazincbarcikai rendőrök
- 12:00 Vádemelés az Integritás Hatóság elnöke ellen, 140 milliós vagyoni hátrány hűtlen kezelés bűntette és más bűncselekmények
- 10:58 Ökológiai katasztrófa Arizonában: egy tó teljes halállománya elpusztult
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


