A nézők komolyan vették a poént...
Ki hitte volna? Fábry lakást vesz Gyurcsánynak?
Fábry Sándor egy óvatlan pillanatban poént csinált abból, hogy elhatározta: lakást akar venni Gyurcsánynak Miskolc lepusztult avasi részén, ahol paneltömbök rengetegében élnek az emberek. A nézők ezt komolyan vették: már 1 millió forint gyűlt össze!
2009.04.08 07:30ma.huA showman soha sem titkolta érzéseit Gyurcsány Ferenccel kapcsolatban, és szinte már megszokott dolognak számít, hogy a műsoraiban negatív hangvétellel poénkodik vele kapcsolatban.
Éppen ezért senkit sem lepett meg, amikor legutóbb az Esti Showderben azon élcelődött, hogy az azóta leköszönő miniszterelnök vagyonnyilatkozatában egy ötven négyzetméteres pápai lakás szerepel a tulajdonában.
Úgy tűnik, ez az információ kiverte a biztosítékot Fábrynál, ezért úgy döntött: lépni fog és gyűjtést szervezett.
- " Lakást Ferinek! Szerencsétlen, nem lesz élete végéig miniszterelnök. Reméljük. Dobjunk össze neki egy kéglit! Egy problémás lépcsőházban már ötmillióért kapunk valamit." - mondta Fábry. - írja a Blikk.
A nézők akkor még azt gondolhatták, a showman szokásához híven viccelődik, ám kijelentését komolyan gondolta és még egy bankszámlát is nyitott. Állítólag most közel egymillió forintnál járnak, és a gyűjtés folytatódik.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:36 Orosz hírszerzés: ukrán-brit provokáció készül a Balti-tengeren
- 18:13 A legsúlyosabb büntetéssel sújthatják a minnesotai gyilkosságok elkövetőjét
- 16:10 Elfogyhatnak Izrael légvédelmi rakétái
- 14:43 NAÜ - Nincs bizonyíték arra, hogy Irán atombombán dolgozna
- 12:33 Tömegsír egy apácák által működtetett anyaotthonnál - közel 800 gyermek holttestét rejtheti egy szennyvíztározó
- 10:04 Újraélesztettek egy két hónapos csecsemőt Fejér vármegyében
- 8:41 Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra - videó
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06