Saját köre fordult a kvízmester ellen!
Vágó leszokni akart, de botrányt okozott?!
Nagyon kellemetlen helyzetbe került egy korábban bemutatott riport miatt Vágó István! - Évtizedes barátai vonták kérdőre, komolyan magyarázkodnia kellett - De mi miatt fordultak ellene ismerősei?
2009.02.20 09:25ma.huAkaratán kívül került igen kellemetlen helyzetbe Vágó István, aki nagy dohányos hírében áll. Saját köre fordult ellene, szkeptikus társai a kitagadás gondolatával játszottak!
De mi is történt valójában? A botrány egy 2 héttel ezelőtti Fókusz riport után pattant ki. Olyan ötleteket, találmányokat mutattak be, amely egyesek szerint segít leszokni a dohányzásról.
Vágót elvitték egy kezelésre, a riportot látva azonban a szkeptikus társaság nekitámadt. Úgy vélték, feladta elveit és szembefordult saját meggyőződésével!
A kvízmester évek óta szeretett volna részt venni ilyen kezelésen, kíváncsi volt, mi zajlik ott és örült, hogy túlvan rajta.
Barátai azonban nem hitték el, hogy mindezt maga Vágó mondta. Aki oly sok esetben bizonyította, nem hisz el semmi olyat, aminek ne lenne tudományosan is alátámasztott hiteles bizonyítéka.
Barátoktól, ismrősöktől, de ami legfájóbb volt számára, szkeptikusoktól is ömlöttek hozzá a nagyon mérges levelek. Vágót szíven ütötte, hogy évtizedes barátai is támadják.
A kvízmester végül a szkeptikus társaság - melynek oszlopos tagja - ügyvezető elnökét hívta meg otthonába, és mindent megmutatott neki videófelvételről: hogyan zajlott a kezelés és milyen kérdéseket tett fel közben.
Az elnök szerint Vágó István jól érvelt. Tisztázódott a helyzet, a két régi barát ismét egy hullámhosszon van...A sztárra a módszer egyébként nem hatott, továbbra is füstöl.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 18:45 Újabb hőhullám várható a héten
- 16:21 Azbesztmentesítési alappal segíti a kormány a szennyezett településeket
- 14:15 A falhoz vágtak egy kölyökmacskát Mosonmagyaróváron - rendőrségi feljelentés lett az ügyből
- 12:43 Kapitány István: folytatódik a minisztériumhoz tartozó állami vállalatok átvilágítása
- 10:42 Meteorológia: egy hét alatt közel 6 Celsius-fokkal csökkent a Balaton vizének hőmérséklete
- 8:32 Barbárok estek neki Gödöllőn a Leyland sövényeknek - életek munkáját tették tönkre
- 6:31 Pósfai Gábor: több mint 1,5 milliárd forintos koncert szervezésére is kapott megbízást a Lounge-cégcsoport
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


