Kihűlt a kapcsolat - de lehet visszaút!
Gesztesi kulccsal hagyja meg Claudiának a lehetőséget!
Talán maga Liptai Claudia és Gesztesi Károly sem tudja biztosan, hogyan folytatódjon kettejük története - Úgy tűnik, nem szeretnének elszakadni teljesen egymástól. A színész legalábbis visszavárja a nejét!
Liptai Claudia kitett magáért! 
Míg múlt héten szinte biztosnak tűnt, hogy véget ért Gesztesi Károly és Liptai Claudia házassága, a hétvégén kéz a kézben jelent meg a pár egy gálán. Nem tagadják viszont, hogy kihűlt a kapcsolatuk, valaminek történnie kell, ez nem mehet így tovább.
A műsorvezetőnek már készül a felújítandó lakás, ahová kislányukkal költözne. Úgy tűnik azonban, Gesztesi Károly szeretne nyitva hagyni egy kiskaput - ragaszkodik ahhoz, hogy neje megtartsa a közös otthon kulcsát. Elmondása szerint Claudiának éreznie kell, hogy bármikor visszatérhet oda - adta hírül a Blikk.
Az elmúlt két hétben egyre-másra jöttek a különféle hírek arról, vajon mi állhat a népszerű színészpáros házassági válsága hátterében.
Kezdetben úgy tűnt, Afrikában, A sztárok a fejükre estek kalandjáték forgatása idején történt valami Liptai Claudiával, ami miatt elhidegült egymástól Gesztesi és neje.
A csinos műsorvezetőt összeboronálták Kucsera Gáborral és műsorvezető társával, Kovács Áronnal is, ám a feltételezések nem bizonyultak igaznak.
Áron ugyanakkor nem sokkal később elárulta, hogy Liptai Claudia már az Afrikába érkezésükkor panaszkodott a házasságára, elmondta, hogy nincs minden rendben otthon...
Nem sokkal ezután felröppent a pletyka, hogy egy külföldi producerrel ismerkedett össze Claudia, s ez állhatott a házaspár tagjai közé.
Jöttek olyan hírek is, miszerint a műsorvezető kezdettől fogva kellemetlenül érezte magát, amiért férjével közös telken éltek Gesztesi Károly volt feleségével és nagyfiaival. Emiatt mindig maradt egy kis tüske Claudiában egy ismerős nyilatkozata szerint.
A házaspár legutóbb arról számolt be, hogy mindketten követtek el hibákat. Gesztesi Károly például elmondta, rosszul tette, hogy annak idején, Panka lányuk születésekor külföldön forgatott és nem volt ott a szülésnél. Ezt Claudia nem fogja neki elfelejteni.
A páros kifejtette, hogy nem szeretnének elválni, de külön folytatják. Gyermekük akármikor láthatja az édesapját. Nem titkolták: talán a különélés segít abban, hogy újra egymásra találjanak.
Kapcsolódó írások:
- Liptai Claudia Kárász Robi karjaiba simulva táncolt!
- Steiner Kristóf: Liptai Claudia a ciki, nem a bulvár
- Hoppá - Kézenfogva vonult be tegnap egy gálára a Liptai-Gesztesi házaspár
- Liptai: Talán néha majd együtt alszunk...
- Külföldi producer ütötte ki Gesztesit a nyeregből?
- Durva! Liptai Claudiát használták pasizáshoz az interneten
- Kézenfogva sétálnak Gesztesiék, miközben válásukról írnak?
- Gesztesi exnejének terhessége miatt akadt ki Claudia végleg?
- Gesztesi a gyerekeivel vigasztalódik - volt neje pedig terhes!
- Válságban van Liptai és Gesztesi házassága?
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


