Rémálom
Negyvenkét év kóma után meghalt a megerőszakolt indiai nővér
Aruna Sanbaugot 1973 novemberében megerőszakolt és kutyalánccal fojtogatott egy kórházi takarító, a nő azóta vegetatív állapotban volt.
2015.05.18 15:14MTIAz ápolónő esete nagy vitát kavart Indiában az eutanáziatörvényről, amikor egy helyi ügyvéd azzal a felhívással fordult az illetékes bíróságokhoz, hogy hagyjanak fel a nővér szondán keresztüli táplálásával, megszabadítva további szenvedéseitől. Pinki Virani még könyvet is írt Sanbaugról.
Az ügyet nem támogatták az ápolónő kórházi nővértársai, akik több mint négy évtizeden keresztül gondozták az intézményben.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 14:00 Washington légicsapást mért Iránra - amit eddig tudni lehet
- 12:52 Irán nemzetközi jogsértéssel vádolja az Egyesült Államokat
- 10:50 Netanjahu üdvözölte az Egyesült Államok iráni légicsapásait: Történelmi fordulópont
- 8:02 Az amerikai légierő sikeres csapást mért Iránra
- 6:16 Baleset a budaörsi repülőnapon: nézőkre dőlt egy LED-fal, hárman kórházba kerültek
- 22:43 Ezrek ünnepelték Stonehenge ősi köveinél a nyári napfordulót
- 20:07 Gyönyörű baleset - ütközés után beindult a tüzijáték-rakomány a kamionban - videó
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06