Lebukott a nyilvános sporteseménnyel
Akit köröz a rendőrség, az ne tartson baseball-edzéseket!
Akinek vaj van a füle mögött, ne menjen a napra - szól a mondás, és ismét beigazolódott, hogy ez mennyire igaz. Ha valakit köröz a rendőrség, az jobban teszi, ha nem hirdet nyilvános edzést a Facebookon.
2015.03.09 12:27ma.hu
Fotó: freedigitalphotos.net/vectorolie
Egy csalási ügy miatt bocsátották próbaidőre a 22 éves Joey Pattersont az idahói hatóságok, ám a fiatal férfi áthágta a szabályokat, megszökött a rendőrök elől, ezért körözést adtak ki ellene. Hogy pontosan mennyi ideje bujkált, azt nem írta meg a Tampa Tribune című internetes hírhonlap, de az biztos, hogy nem volt túl óvatos, mert nemrég a Facebookon tett közzé egy felhívást. Ebben egy nyílt edzést hirdetett meg, a baseball kedvelői az ütést gyakorolhatták (volna) a körözött férfi irányításával, csakhogy a toborzót a rendőrök is olvasták, és kíváncsian jelentek meg a sportpálya területén.
A caldwelli rendőrség kapitánya, Joey Hoadley a KTVB televíziócsatornának elmondta, hogy a rendőrök egyre gyakrabban használják a bűnözők felkutatására a közösségi médiát, nagyon sokan ugyanis még akkor sem képesek három lépést tenni a Facebook-frissítés nélkül, ha épp szökésben vannak. Ez viszont már több letartóztatást is eredményezett - magyarázta a nyomozó.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 10:38 Virágzó árokpart miatt kap felszólításokat egy vecsési lakos, miközben országosan a vágatlan május terjed
- 8:09 Lövöldözés Monoron: a TEK tűzharcban lőtte le a rendőrökre támadó férfit
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


