100-szor hívta a segélyközpontot
Mentőt akart hívni, de rendőrök mentek érte, bilinccsel
Részeg volt és unatkozott - ezzel magyarázta a férfi, hogy miért tárcsázta egy hónap leforgása alatt több mint 100 alkalommal a segélyhívó központ számát - végül a mentők helyett a rendőrök kopogtattak nála.
2015.02.09 12:00ma.hu
Fotó: freedigitalphotos.net/Goldy
Részeg volt és unatkozott - vallotta be a michigani férfi, aki bár a mentőket szerette volna kihívni, végül a rendőrök kopogtattak az ajtaján, ráadásul egy bilincset is vittek magukkal. A 25 éves, meg nem nevezett michigani férfi ugyanis egy hónap leforgása alatt több mint 100-szor hívta fel a 911-et, és hogy ne legyen túlságosan feltűnő, több telefont is használt, így a szám alapján sem tudták hamarabb elcsípni a telefonbetyárt.
A Kingsley-ben élő férfi Randy Fewless százados szerint sosem szólt bele a telefonba, az egymás utáni hívások során azonban akadozó, nehéz légzést imitált. Az utolsó telefonálás alkalmával végre megszólalt, elmondta, hogy fájdalmai vannak és segítségre van szüksége, de ekkor már lenyomozták a hívás helyét és így sikerült letartóztatni őt - jelentette a Tampa Tribune.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 8:35 Karácsony Gergely: két és fél paksi atomerőműnyi energia rejlik a budapesti temetőkben
- 22:46 Batman járja Ráckeve utcáit éjszakánként - már többször is látták a titokzatos alakot
- 16:10 Köztársasági elnökké választották Baka Andrást
- 10:49 Kapitány István: kizárják az OPUS TITÁSZ-t az RRF-pályázatokból
- 10:37 Megrongálták a zsámbéki polgármester családjának két autóját
- 8:59 Egyetlen pillanat is elég a bajhoz - a rendőrség videóval figyelmezteti a rollereseket
- 6:54 Szarófantom tartja izgalomban Orosházát - a lakosság segítségével keresik a rejtélyes alakot
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


