Karácsonyi ajándék
Hosszan szórta a milliókat a nyitott ajtajú pénzszállító - videó!
Milliónyi bankjegy hullott alá karácsony napján. Az égi ajándéknak azonban nem sokáig örülhettek az emberek.
2014.12.26 11:15ma.huDecember 24-én került fel egy igencsak elképesztő anyag a népszerű videómegosztó oldalra. A felvétel szerint menet közben nyílt ki egy pénzszállító autó hátsó ajtaja Hong Kongban, és a szél szanaszét vitte a tömérdek pénzt.
A járókelők se voltak restek, azonnal nekiálltak felszedni az égi adományt, ám a „talált tárgyak” elbirtoklása is lopásnak számít, így a törvények szerint mind bűncselekményt követettek el. De nem mindenki volt ám becsületes megtaláló, így az elszórt pénznek csak egy része kerül meg.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 0:00 Életbe lépett a Putyin által javasolt tűzszünet - Kijev elutasítja a békeajánlatot
- 10:01 A katolikusok imádták - Trump szerint nincs miért bocsánatot kérnie a pápás AI-kép miatt
- 8:00 Az USA Legfelsőbb Bírósága jóváhagyta Trump transznemű katonákra vonatkozó tilalmát
- 6:01 AI-botokkal manipulálták a felhasználókat - botrány a Zürichi Egyetem titkos Reddit-kísérlete körül
- 22:50 Catalin Predoiu belügyminiszter lett az ügyvivő miniszterelnök Romániában
- 20:49 San Diego partjainál többen meghaltak egy hajótörésben
- 18:48 Bejelentette lemondását Marcel Ciolacu román miniszterelnök
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06