A Doncaster Roversnek segít
Szelfikkel gyűjt pénzt futballklubjának a One Direction sztárja
A 22 éves énekes akciója egy interneten hirdetett adománygyűjtési akció része, melyben kétmillió fontot (764 millió forint) kellene összeszedni a Doncaster Rovers angol futballklub számára.
2014.06.24 02:30MTI
freedigitalphotos.net/tungphoto
Szelfikkel gyűjt pénzt futballklubjának a One Direction angol fiúegyüttes sztárja, Louis Tomlinson, aki magas díjért kínálja rajongóinak a vele készített önarckép lehetőségét.
A 22 éves énekes akciója egy interneten hirdetett adománygyűjtési akció része, melyben kétmillió fontot (764 millió forint) kellene összeszedni a Doncaster Rovers angol futballklub számára.
Tomlinson azt reméli, hogy a vele készíthető fotóért a rajongók jó mélyen a zsebükbe nyúlnak: a képet ugyanis a Rovers meccsei előtt lehet elkészíteni, a belépő 250 fontos (95 ezer forint) árában benne foglaltatik a szelfi lehetősége is.
Amióta tavaly kitudódott, hogy mennyire rajong a One Direction énekes-dalszerzője az egyesületért, rengeteg tizenéves fogadta szívébe a jelenleg másodosztályban játszó csapatot. Időközben Tomlinson John Ryan üzletemberrel együtt megvásárolta és már át is vette a klubot - tette közzé Ryan egyik szóvivője.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:29 Távozik Such György az Országgyűlés főigazgatói posztjáról
- 21:21 ORFK: több mint 2550 jogsértést állapított meg a Roadpol-ellenőrzés
- 19:18 Magyar Péter: történelmi léptékű a kormány előtt álló munka
- 17:03 Letették az esküt a Tisza-kormány miniszterei
- 15:59 Négy minisztérium vezetői vétójogot kapnak a kormányzati döntéshozatali mechanizmusban
- 13:53 Magyar Péter: a Tisza-kormány a nemzet és nem a miniszterelnök szolgálója lesz
- 11:50 Választás 2026 - Lejár a határidő a plakátok eltávolítására
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


