Gyámság alá helyeztetné az idős filmsztárt
Gina Lollobrigidának "teljesen elment az esze" - a fia szerint
Gyámság alá helyeztetné Gina Lollobrigidát a fia, mert szerinte a 86 éves egykori filmdívának "elment az esze". A férfi szemét legfőképp az anyja körül lebzselő "örökségvadászok" szúrják.
2014.03.05 15:29MTIMilko Skofic olasz lapoknak elmondta, hogy anyja fiatal férfiakkal veszi körül magát, akik csak az örökségre pályáznak. A színésznő első - egy szlovén orvossal kötött házasságából - származó Skofic ügyvédhez fordult a hajdani szexszimbólum beszámíthatatlanná nyilvánítása érdekében. Skofic azt állítja, hogy két éve képtelen találkozni anyjával, akivel telefonon sem tudott kapcsolatba lépni "az őt körülvevő, csak az örökségre pályázó személyek miatt".
Fotó: MTI
Olasz lapok 36 millió euróra becsülik Gina Lollobrigida olaszországi és monacói vagyontárgyainak értékét. Homály fedi, hogy az idős színésznőt érvényes házasság fűzi-e egy 34 évvel fiatalabb spanyol üzletemberhez, az 52 éves Javier Rigauhoz, aki 2006-2007-ben udvarolt neki. Lollobrigida 2010-ben feljelentette volt vőlegényét, aki szerinte csalárd módon, az ő beleegyezése nélkül, a távollétében kötött vele házasságot Barcelonában nyolc tanú előtt ugyanazon év november 29-én; őt állítólag egy másik nő, egy csaló, egy "hasonmás" képviselte az esküvőn.
Az "önjelölt" férj viszont váltig állítja, hogy a házasság érvényes, az a színésznő által egy barcelonai közjegyző előtt 2010. augusztus 6-án adott "különleges" meghatalmazás alapján jött létre. Lollobrigida szerint a férfi olyan dokumentumokon szereplő aláírását használta fel a házasságkötéshez, amelyeket egészen más célból látott el kézjegyével, és Rigau célja csak az örökség megkaparintása.
Az olasz lapoknak nyilatkozó Milko Skofic bírálta anyját azért is, mert a Rigauval való szakítása után is viszonyt létesített más, jóval fiatalabb férfival. A fiúnak nem tetszett az sem, hogy Lollobrigida tavaly egy svájci árverésen eladott 3,8 millió eurónyi családi ékszert. Az olasz sajtó szerint a színésznő azzal vágott vissza fiának, hogy mentálisan "tökéletesen rendben van", utazgat a világban, ingázik Róma és Monte-Carlo között.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 5:41 A venezuelai földrengésben meghalt a korábbi MLB-játékos gyönyörű felesége
- 22:05 Gyalogosok közé hajtott egy autó Londonban
- 21:14 A szerb elnök bejelentette a lemondását, de a politikában marad
- 20:10 Négyen meghaltak a 3-as főúton Bükkábránynál történt balesetben
- 18:08 Csak délután három ember merült el a Dunában. Egyiküket holtan találták meg, két embert továbbra is keresnek
- 16:16 Utah államában már százezer hektárnál nagyobb területet perzselt fel bozóttűz
- 14:04 Azonnal megszűnt az MTVA és a Duna Médiaszolgáltató Zrt. vezérigazgatóinak megbízatása
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


