Nem tudni, mi volt a tragédia okozója
Pucér férfit lőtt agyon az exrendőr: két embert támadott meg
Meztelenül támadt rá egy nyugalmazott rendőrre, majd egy 18 éves fiatalt is megsebesített az ámokfutó, akit végül az exzsaru lőtt agyon. A megtámadott emberek közt egy tízéves fiú is volt.
2014.02.05 15:40ma.hu
Agyonlőttek egy meztelen férfit a floridai Palm Beachen, miután rátámadott egy nyugalmazott rendőrre, valamint beleharapott egy 18 éves járókelő arcába - erősítették meg a helyi hatóságok. A támadás kedden este történt, amikor a pucéran lófráló férfi rátámadott az exzsarura, aztán üldözőbe vett egy másik férfit és egy 10 éves kisfiút. Kisvártatva egy 18 éves fiatalembernek is nekiment, ám annál a férfinál volt egy dobozvágó kés (snitzer), amivel megpróbálta megvédeni magát, a támadó azonban ettől annyira megdühödött, hogy beleharapott a fiatalember arcába.
A nyugdíjas rendőr végül nem látott más megoldást a megfékezésére, mint lelőni, de ahogy mondta, először nem volt egyértelmű, hogy az okozta-e a halálát, vagy valamilyen egészségügyi probléma. A támadó a kórházban halt meg, az esetet a floridai rendőrség vizsgálja - jelentette a News13 című online hírportál. Egyelőre nem ismert, hogy az elkövető mentálisan sérült volt vagy valamilyen tudatmódosító szer hatása alatt állt-e.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:12 BM: szeptembertől és januártól tovább emelkedik a tanárok és az óvónők bére
- 20:07 Négy francia megyében továbbra is a legmagasabb szintű a hőségriasztás
- 18:52 Minden idők legforróbb júniusán van túl Spanyolország
- 16:16 Új vércsoportot fedeztek fel francia kutatók - egyedülálló eset a világon
- 14:53 Fontos adóváltozások léptek hatályba
- 14:52 3%-os kedvezményes elsőlakáshitelt jelentett be Orbán
- 13:07 Fekete az ég alja - talán kezd normalizálódni a helyzet a MOL-finomítóban
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06